סטנדרט הטיפול החדש

Bettercare למוסדות סיעודיים

אם אתם מנהלים מוסד, בית אבות או בית חולים גריאטרי אנו מציעים פתרון לניהול המטפלים וכוחות העזר . הפתרון כולל אפליקציה יעודית למטפלים, מערכת ניהול המאפשרת בניית תוכניות טיפול, ניהול ובקרה שוטפת, ואינטגרציה עם התיק הרפואי.
app-store

הכירו אותנו

פשוט. חכם. מתקדם

מה אנחנו עושים

למה להשתמש במוצר שלנו

BetterCare למוסדות הינו פתרון הכולל אפליקציה למטפלים וכוחות עזר, מערכת ניהול לבניית תכניות טיפול, לניהול ולבקרה על עבודת המטפלים וממשק לתיק הרפואי.  

האפליקציה של המטפלים וכוחות העזר מגשרת על פערי שפה בכך שהיא מבוססת על תמונת ואייקונים. האפליקציה מראה לכל אחד מהמטפלים את תכנית העבודה שלו למשמרת הנוכחית,  את הדיירים עליהם הוא מופקד, את האביזרים  ואת תכנית הטיפול האישית של כל אחד מהמטופלים במחלקה. 

האפליקציה של המטפלים מגיעה ב 4 שפות (עברית, ערבית, אנגלית ורוסית)  ואינה מצריכה ידע בקריאה וכתיבה.  

מערכת הניהול מאפשרת לצוות האחים והאחיות לקבל התראות בזמן אמת אודות בעיות בטיפול, עצירות, התדרדרות תפקודית וכל מצב אחר הדורש התערבות . בנוסף יכולים המטפלים לדווח על אדמומיות בעור, כאב או כל מצב חריג אחר  דרך האפליקציה. מערכת הניהול תציג לאחים את המידע בזמן אמת במסך הראשי. באופן זה אנו מוודאים כי דברים קריטיים לא נופלים בין הכסאות, זמן התגובה הוא מינימלי והקשיש זוכה לטיפול הטוב ביותר.  

האחים והאחיות יכולים להוציא דוחות ניהוליים מהמערכת ולשלוח תזכורות על מנת לוודא קיום הטיפול בזמן ובאופן מלא. 

הפתרון שלנו זכה במכרז אתגר של משרד הבריאות לשיפור איכות הטיפול בבתי חולים גריאטרים בשנת 2018. בשנת 2021 בוצע פיילוט במימון משרד הבריאות על אוכלוסיה של 200 מטופלים בבית חולים גריאטרי גדול במרכז הארץ. לאחר עמידה בכל היעדים ושיפור בכל המדדים יצא משרד הבריאות בתכנית מימון למוסדות אשר בוחרים להטמיע את מערכת בטר קייר מתוך הבנה שהטמעת המערכת משפרת את איכות הטיפול בקשישים המאושפזים במוסדות הגריאטריים.

מה אנחנו עושים

מאפיינים עיקריים

המערכת קלה ופשוטה ולמרות זאת נותנת מענה מלא לאתגרים של ניהול הטיפול וניהול המחלקה באופן שמשפר את איכות הטיפול ואת חווית העבודה של כלל הצוות.

קלה מאוד להפעלה - גם לצוות לא טכנולוגי

חתימה דיגיטלית של מטפל על ביצוע כל אחד מרכיבי תכנית הטיפול

מגשרת על פערי שפה בתוך הצוות

חלוקת עבודה בתוך המחלקה דרך האפליקציה (הפקדת דיירים ומשימות)

מידע מלא על אביזרים של כל דייר ודיירת

אפשרות להתרעה על מצב עור - למניעת התפתחות של פצעי לחץ

תוכנית טיפול אישית לכל דייר ודיירת

מעקב שתיה, תכנית שימור שליטה, מעקב עצירות, מעקב מזון ועוד…

יתרונות

למה להשתמש במוצר שלנו

השימוש בתוכנת בטר קייר מעביר את הארגון שלך לעידן הדיגיטלי.
כעת ניתן לנהל את המטפלים הסיעודיים באופן דיגיטלי ולהנות ממידע מדוייק בזמן אמת, דוחות דיגיטליים במקום דוחות ידניים, ניהול מדוייק של הטיפול ומוכנות לבקרה של משרד הבריאות באופן שוטף.

שיפור איכות הטיפול

העברה של רישום ותיעוד עבודת המטפלים לדיגיטציה

שיפור התקשורת עם המטפלים

בקרה בזמן אמת שהמטפלים חתמו על כל המשימות במהלך המשמרת

העברה של רישום ותיעוד עבודת המטפלים לדיגיטציה

מעבר דיווחי מטפלים ישירות לתיק הרפואי

דוחות שבועיים וחודשיים מופקים אוטומטית מהמערכת

מעקב קל ופיקוח אחר הלבשת אביזרים שונים

מוכנות לבקרה של משרד הבריאות

לקוחות מספרים

למה דווקא BetterCare?

בסיס הלקוחות שלנו גדל בקצב מהיר והמוצר שלנו מתפתח בהתאם.
אנו גאים להיות שותפים להצלחה של הלקוחות שלנו ולתת להם את הפלטפורמה המתקדמת ביותר לניהול סיעודי המשפרת את השליטה בטיפול ואת התקשורת עם המטפלים.
לקוחות שהטמיעו את BetterCare אינם יכולים לדמיין את סביבת העבודה שלהם ללא התוכנה!

שיתופי פעולה מנצחים

חברות מובילות מתחברות איתנו

אנו מאמינים שהערך הגדול ביותר ללקוח מתוכנה הינו כאשר הפתרון מדבר עם תוכנות אחרות בארגון ומאפשרת  ללקוח חווית עבודה חלקה עם קישוריות של כלל המערכות איתן עובד הלקוח. BetterCare מאפשרת קישוריות קלה לתוכנות נוספות בהן משתמש הארגון. 

נתיב- תוכנת תיק רפואי

התממשקות לתוכנת התיק הרפואי החדשנית "נתיב" לסנכרון של דיירים ומשימות. העברת נתונים ישרות לתוך התיק הרפואי חוסכת לאחיות את הצורך להקליד את הנתונים באופן ידני

פרדיגמה קייר - תוכנת תיק רפואי

התממשקות לתוכנת התיק הרפואי הותיק "פרדיגמה קייר" לסנכרון של דיירים ומשימות. בעברת נתונים ישירות לתוך התיק הרפואי חוסכת לאחיות את הצורך להקליד את הנתונים באופן ידני

גולד פקטור- דירוג מוסדות והשמת קשישים

שיתוף פעולה ייחודי עם חברת גולד פקטור האחראית לדירוג האיכות של מוסדות סיעודיים בישראל ובנסוף עוסקת בייעוץ למשפחות לצורך מציאת המקום הטוב ביותר להורים 

ויאר- מערכות חיישנים מתקדמות

ממשק עם תוכנת החיישנים של ויאר  מאפשרת להתריע על סכנת נפילה של דייר, שוטטות או חשש ליציאה מהמיטה דרך מערכת בטר קייר לצוות המטפל 

אולה - מצלמות AI

ממשק  עם תוכנת המצלמות החכמות של אולה  מאפשר  לעשות הצלבה בין הטיפול המדווח במערכת בטר קייר  לבין ביצוע הטיפול בפועל. אי מתן טיפול ישלח התראה לצוות בזמן אמת, ודוחות התאמה בין טיפול לביצוע מחכים למנהל הטיפול  בסוף כל משמרת

servicenow- מערכת ERP

ממשק עם מערכת Service now לקליטת תכניות עבודה של מטפלות בית, מטופלים, תכניות טיפול, והעברת המידע מאפליקציית המטפלים ישירות לתוך המערכת תוך חסכון אדיר של זמן הקלדה של צוות המשרד

אנשים בוחרים בנו

הלקוחות שלנו

בסיס הלקוחות שלנו הולך וגדל מיום ליום . אנו גאים בכך שהמוסדות הטובים בישראל בחרו ובוחרים כל יום מחדש לנהל את הטיפול במחלקות באמצעות מערכת Bettercare.

התוצאות בשטח

ההישגים של BetterCare

מסייעת למנהלי הטיפול, לאחים ולאחיות ולמטפלים הסיעודיים להפוך לצוות טוב יותר, יעיל יותר ומקצועי יותר