נעים להכיר

Naomi Profile

נעמי שלום רובינשטיין

מייסדת ומנכ"לית

שמי נעמי שלום רובינשטיין. אני בעלת תואר ראשוןן בפיזיותרפיה ותואר שני במנהל עסקים ומנהל מערכות בריאות. את דרכי המקצועית התחלתי כפיזיותרפיסטית בטיפול בקשישים במוסדות סיעודיים. בהמשך, עברתי לעבוד בייעוץ אסטרטגי בחברת שלדור ומשם עברתי לתפקידים ניהוליים בכירים ברשת אסותא. באסותא הייתי אחראית על הקמת שירותים רפואיים ברמה ארצית, ולאחר מכן ניהול פרויקט המעבר של אסותא והגשת המכרז להקמת בית החולים אסותא אשדוד. לאחר זכייה במכרז להקמת בית חולים באשדוד, בחרתי לעזוב וללכת בדרך עצמאית.
הדרך העצמאית הובילה אותי לשמש  כיועצת לסקטור הגריאטרי. במפגש המחודש עם המחלקות הסיעודיות ראיתי כי האתגרים בהם נתקלתי בימים שלי כפיזיותרפיסטית לא נפתרו אלא אף התעצמו.  האתגר העיקרי הינו בעיה של תקשורת רציפה עם המטפלים אשר הרבה פעמים אינם דוברים את השפה המקומית. ללא תקשורת רציפה וטובה עם המטפלים לא ניתן להבטיח טיפול איכותי ומותאם אישית של הקשישים במוסדות. 
העיסוק שלי בנושא קיבל חיזוק כאשר מצאתי את עצמי משמשת כמטפלת עיקרית בשני הורי המזדקנים אשר עם השנים היו זקוקים ליותר ויותר עזרה על מנת להמשיך ולגור בביתם. בתקופה זו מצאתי את עצמי מתמודדת עם כל האתגרים הקשורים לניהול מטפלים זרים וצוות מטפלים מטעם חברות הסיעוד אשר סייע להורים להמשיך ולהשאר בבית. בנוסף, ראיתי כיצד הידע המקצועי הייחודי שלי מאפשר לי לצלוח את האתגר אך הבנתי כי מי שאין לו הכשרה טיפולית אין לו את הכלים לנהל את הטיפול ולכן, למרות כל הכוונות הטובות הטיפול בקשישים לוקה בחסר. 
המפגש עם  אתגרי הניהול, הידע המקצועי שלי והרצון לעשות שינוי בתחום הביא אותי להקים את חברת BetterCare ולהציע פתרונות דיגיטליים פשוטים לניהול המטפלים הסיעודיים בכל אחת מהסביבות על מנת להבטיח איכות טיפול מקסימלית לקשישים הסיעודיים.  

קצת עלינו

אנחנו משפרים את איכות הטיפול הסיעודי דרך ניהול דיגיטלי של המטפלים

ב-Bettercare, אנו מבינים שהמטפלים הסיעודיים נמצאים בחזית הטיפול בקשישים. הם שומרי הסף של הקשישים הסיעודיים. מתוך העבודה בשטח ראינו כי חסרים כלים לנהל את התקשורת עם המטפלים שהרבה פעמים אינם דוברים את השפה המקומית. ללא תקשורת רציפה וטובה עם המטפלים לא ניתן להבטיח רצף טיפולי וטיפול איכותי המותאם אישית לקשיש הסיעודי. מאז הקמת החברה ב-2016, אנו שמים דגש על התמודדות עם אתגרים אלו תוך הצגת מערכות ניהול מתקדמות שמאפשרות לכל מטפל להתמקד במתן הטיפול בידיעה שכל המידע הנדרש זמין עבורו. אנו מעמיקים את הפתרונות שלנו בכל שנה, מתאימים אותם לצרכים המשתנים של השוק ומספקים כלים המבטיחים רצף טיפולי יעיל ואיכותי יותר. התוצאה של המאמצים שלנו היא שיפור מתמשך של איכות החיים ואיכות הטיפול בקשישים ושקט נפשי למנהלי הטיפול בין אם אלו בני משפחה או אנשי מקצוע במוסדות. אנו מספקים פתרונות עבור כל סביבה בה נמצא הקשיש: טיפול בבית על ידי מטפל זר, טיפול במוסד או טיפול על ידי המטפלות של הביטוח הלאומי. כל אחד מהפתרונות שלנו פותח בכדי להתמודד עם האתגרים הייחודיים של ניהול הטיפול הסיעודי, כאשר המטרה היא להפוך את התקשורת בין כל הגורמים המעורבים ליעילה וחלקה יותר, לצמצם את הפערים התרבותיים והשפתיים ולהבטיח שהטיפול שניתן הוא הטוב ביותר אפשרי. בעזרת טכנולוגיות מתקדמות וממשק ידידותי במחיוחד אנו מצליחים לשפר באופן מתמיד את איכות הטיפול ואיכות החיים של קשישים בישראל ובעולם.

הישגים וציוני דרך

מאז 2016, BetterCare צומחת ומגיעה להשגים משמעותיים:

פגוש את הצוות

ההצלחה שלנו היא תוצאה של עבודת צוות של האנשים הטובים בתחומם

Naomi Profile

Naomi Shalom Rubinstein

CEO & Founder

Nadav Levy

CSM

Mor-Panski

Mor Panski

Special projects

Danny Sokolovski

System Manager

Sasha Ryzhkov

Product Manager

Anton Kalmykov

Project Manager

Vlad Nemych

Software Developer

Taras Zubenko

Software Developer

Sergey Zakharov

Software Developer

Maryna Chernoholova

QA Engineer

Alena Ryzhaya

Alena Ryzhaya

Global Customer Support