הצהרת נגישות – אתר בטר קייר

תוכן עניינים

בטר קייר נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיה אתר נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לבצע פעולות באתר באופן עצמאי ושוויוני.

לכל בעיה בנגישות האתר ניתן ליצור קשר באמצעות שליחת דואר אלקטרוני לכתובת Support@bettercare.co.il  או באמצעות טופס צור קשר באתר. לבעלי מוגבלויות נשמח לסייע גם בתמיכה טלפונית. שלחו לנו מייל עם מספר טלפון לחזרה ואנחנו נתקשר חזרה.

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.אחד מכל חמישה אנשים נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להפיק תועלת מתכני אינטרנט נגישים יותר. בטר קייר מאמינה ופועלת למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי והעסקי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

מידע על נגישות האתר

  1. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
  2. התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
  3. הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום, אך נבדק גם עם דפדפנים אחרים.
  4. האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
  5. מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלואלרי.

כיצד בדקנו את נגישות האתר

  1. עבדנו על פי תקן הנגישות כפי שמפורט באתר ה-W3C.
  2. עבדנו על פי קריטריוני הבדיקה כפי שמופיעים באתר הנגישות הישראלי .
  3. ביצענו בדיקות ידניות של קוד המקור של האתר.
  4. שימוש בכלי AC Checker לבדיקת האתר.
  5. שימוש בכלי wave.webaim.org לבדיקה נוספת.

הסדרי נגישות מבנים

בטר קייר אינה מקבלת קהל. ניתן לפנות אלינו בערוצים הדיגיטליים.

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות החברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השירות הנגיש ביותר.

במידה ונתקלתם בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא נגישות, נשמח שתעדכנו אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורכם פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן באמצעות הדוא”ל: Support@bettercare.co.il.