סטנדרט הטיפול החדש לטיפול בהורים

BetterCare לחברות סיעוד

אם אתם מנהלים חברת סיעוד או חברה אחרת אשר שולחת מטפלים לבית הקשיש, אנו מציעים פתרון לניהול מרחוק של מטפלות הבית. הפתרון כולל אפליקציה ייעודית למטפלת עם שעון נוכחות ותכנית טיפול לכל קשיש, מערכת ניהול המאשפרת ניהול ובקרה ואינטגרציה עם מערכות המידע של הארגון כך שהמידע שמוזן על ידי המטפלת נכנס ישירות לתוך המערכת הממוחשבת של הארגון

רקע על המוצר

מאפיינים עיקריים

הפתרון שלנו לחברות הסיעוד כולל אפליקציה למטפלות בית, מערכת ניהול לצוות במשרד וממשק לתוכנת ניהול הטיפול והביקורים של חברת הסיעוד.  האפליצקיה של המטפלות כוללת החתמה של שעון נוכחות דיגיטלי ומאפשרת בניה של תכנית טיפולית ותיעוד של הטיפול שניתן לקשיש על ידי המטפלת. האפליקציה מאפשרת למטפלת לצפות ביומן הביקורים שלה לשבוע הקרוב, לחייג ישירות אל בית הקשיש ולהשתמש באפליקציית ניווט/תחבורה ציבורית לבית הקשיש. בנוסף באפליקציה יש מידע  כללי אודות הקשיש כולל אנשי קשר, מצב משפחתי, מחלות רקע ועוד.
בכל ביקור, על המטפלת להחתים כניסה ויציאה  כאשר המידע  הנרשם מגובה ברישום מיקום על ידי מערכת GPS. בנוסף, המטפלת יכולה לראות ולדווח על המשימות הטיפוליות שהיא ביצעה בבית הקשיש. 

הן הקשיש והן המטפלת חותמים על הביקור  בתוך האפליקציה והמערכת מייצרת "דףנו נוכחות" דיגיטלי.  המטפלת יכולה לצפות באופן מרוכז בשעות העבודה עליהן היא דיווחה בחודש האחרון,  בשעות החתומות על ידי הקשיש ולצפות בשעות העבודה הכוללות שלה במידה והיא עובדת עם יותר מקשיש אחד. 
מרגע התחלת השימוש בפתרון שלנו, אין צורך להביא יותר דפים למשרד או לקבל דף עבור כל מטופל חדש. כל המידע מתעדכן און ליין ישירות במערכות החברה. 

עבור חברת הסיעוד, היתרונות של המערכת מאפשרים לצוות המשרד לקבל מידע און ליין אם המטפלת אחרה או לא הגיעה לבית הקשיש. צוות המשרד יכול לבצע החלפה דרך המערכת הדיגיטלית תוך צפיה בלו"ז של כל אחת מהמטפלות והמטפלת המחליפה תקבל את כל הפרטים דרך האפליקציה שלה. 

המערכת מאפשרת למטפלת להיות בחזית מבחינה מקצועית ולהרחיב את האחריות שלה בבית המטופל. ניתן לפרט ולעקוב אחר תכניות טיפול מורכבות, תכניות לשימור תפקודים ושימור בריאות המותאמות אישית לכל מטופל. המטפלת יכולה להיות סוכנת השטח אשר דואגת לקשיש באופן מקיף ומלא תחת הדרכה מקצועית שמגיעה אליה דרך המערכת. 

בנוסף, המערכת מאפשרת למטפלת לדווח על מצבי חירום ובעיות שהיא רואה בסביבת הקשיש ומאפשרת לה לשלוח ולקבל הודעות מהמשרד דרך האפליקציה  שלה. 

יתרונות

למה להשתמש במוצר שלנו

המערכת קלה ופשוטה ולמרות זאת נותנת מענה מלא לאתגרים של ניהול הטיפול בבית הקשיש באופן שמשפר את איכות הטיפול ואת חווית העבודה של מטפלות הבית
תכנית ביקורים יומית, שבועית וחודשית
פרטים מלאים של המטופל כולל מידע על אשפוז, בידוד, יום הולדת ועוד
חיוג וניווט ישירים מהאפליקציה
בחירה מתוך 4 שפות ללא צורך באוריינות דיגיטלית
החתמת שעון כניסה ויציאה הכולל רישום GPS
אפשרות לדיווח על התחלה וסיום הביקור מחוץ לבית הקשיש
חתימה על הביקור בתוך האפליקציה
ריכוז שעות עבודה חודשיות של כל מטפלת בצפייה ישירה באפליקציה
אפשרות לעבודה Offline
ניהול המשימות הטיפוליות בכל ביקור
מעקב אחר ביצוע הטיפול הנדרש ואחר התראות מבית הקשיש
דוחות חתימה חודשיים מופקים ישירות מהמערכת

יתרונות

למה להשתמש במוצר שלנו

השימוש בתוכנת בטר קייר מעביר את הארגון שלך לעידן הדיגיטלי.
כעת ניתן לנהל את מטפלות הבית באופן דיגיטלי ולהנות ממידע מדוייק בזמן אמת, דוחות דיגיטליים במקום דוחות ידניים, ניהול מדוייק של הטיפול, מידע אודות נוכחות המטפלת בבית המטופל וקישוריות מלאה למערכת ה ERP של הארגון

שיפור איכות הטיפול

העצמת המטפלת

אפשרות לבניה של תכנית טיפול אישית לכל מטופל

העברה של ניהול שעות הטיפול לערוץ הדיגיטלי

התראות במידה והמטפלת לא הגיעה לבית המטופל

קישוריות מלאה לתוכנת ERP של חברת הסיעוד

כלל המידע על המטופלים בכף ידה של המטפלת

בקרה מלאה מרחוק על הנעשה בסביבה הטיפולית

דיווח והתראות על הדרדרות בריאותית ומצבי סיכון מבית המטופל

לתאום פגישת הדגמה או יצירת קשר